ULUBIEŃCY kosmetyczni i nie tylko - Listopad 2016

Next

Green Tea

ABOUT THIS VIDEO

Ulubieńcy Listopada 2016: ELIZABETH GRANT Exclusives Wonder Effect Retinol Night Cream http://www.ebay.co.uk/itm/like/181508799338?lpid=122&chn=ps&adgroupid=33676502101&rlsatarget=pla-271883439555&adtype=pla&poi=&googleloc=1006555&device=c&campaignid=707291931&crdt=0 YVES ROCHER 24H Comfort Nourishing Cream http://www.yves-rocher.co.uk/control/product/~category_id=1000/~pcategory=1000/~product_id=46970?cmSrc=Category THE ORDINARY Hyaluronic Acid 2% + B5 http://ordinaries.com/product/rdn-hyaluronic-acid-2pct-b5-30ml THE ORDINARY Alpha Arbutin 2% + HA http://ordinaries.com/product/rdn-alpha-arbutin-2pct-ha-30ml SUPERDRUG Vitamin E Hot Cloth Cleanser http://www.superdrug.com/Skin/Face/Wipes/Superdrug-Vitamin-E-Hot-Cloth-Cleanser-200ml/p/282702?singleResultSearchPage=true SKINPEP Eye Lift Growth Factor Serum http://skinpep.com/eye-products/skin-pep-eye-lift-serum IT'S SKIN UV Away Perfect Sun Block http://www.yesstyle.co.uk/en/its-skin-uv-away-perfect-sun-block-spf50-pa-50ml-50ml/info.html/pid.1038899378 SUKIN Super Greens Masque http://www.hollandandbarrett.com/shop/product/sukin-super-greens-masque-60003596 MADARA SOS Hydra Moisture & Radiance Mask https://www.naturisimo.com/products.cfm?id=7653&gclid=Cj0KEQiApqTCBRC-977Hi9Ov8pkBEiQA5B_ipZzhVCIfqCSwIXPm0At4DdY6mfHhhRWXKeqC9zl7cQMaAsbn8P8HAQ HUMBLE Natural Beauty Rose & Frankincense Hand Cream https://www.lovelula.com/products/humble-natural-beauty-rose-frankincense-hand-cream-75ml Kawa zbozowa Whole Earth Wake Up Coffee http://www.hollandandbarrett.com/shop/product/whole-earth-wake-up-coffee-60070215 filtr na kran http://www.ebay.co.uk/itm/Tap-Water-Clean-Purifier-Faucet-Filter-Home-Household-Cartridge-Kitchen-Tool-New-/162289037148?hash=item25c92e2f5c:g:Jr4AAOSwOVpXTksM ------------------------------------------------------------------------------ Zostań ze mną na dłużej ❤ Subskrybuj mój kanał i bądź na bierząco! Dziękuję serdecznie za oglądanie i zapraszam ponownie :) Agnieszka ❤napisz do mnie asmazzera@gmail.com ❤znajdź mnie na instagram https://www.instagram.com/green_tea_skincare ❤znajdź mnie na FB https://www.facebook.com/GreenTeaSkincare ❤poczytaj bloga http://greenteaandskincare.blogspot.com

Made with in India